-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013529-a
Завершена
49 910.00
UAH без ПДВ
Номер:
e5de77b0e5b8477aba7632a218c9825e
Внутрішній номер закупівлі:
30246703
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013529-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Дейнека +380930482628 buh.cpmsd6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
КНП ММР «ЦПМСД №6» було отримано в якості благодійної допомоги автоматизований бiохiмiчний аналiзатор AutoQuant на базі якого можна виконувати лабораторні дослідження по програмі «Скринінг здоров’я для осіб віком від 40 років». Так як для роботи з цим обладнанням необхідні відповідні реактиви, нами було подано 21.08.2026 р. на погодження документи щодо проведення відкритих торгів з особливостями.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1652 від 10.12.2025 року «Деякі питання проведення скринінгів здоров’я для осіб віком від 40 років», на виконання умов надання пакету послуг № 41 «Супровід і лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз, на первинному рівні медичної допомоги» та пакету послуг № 24 «Мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям» заклад охорони здоров’я КНП ММР «ЦПМСД № 6» через тривалий процес забезпечення центру власною відповідною матеріально-технічною базою (обладнання і витратні матеріали до них) потребує виконання послуг з лабораторних досліджень у третіх осіб. Станом на 01.08.2026 року в центрі зареєстровано 36 007 осіб віком 40 років +, у яких укладені декларації з нашим Центром, 15 осіб яких центр обслуговує по Пакету № 41 (планова річна кількість – 25 осіб) та 57 осіб по Пакету № 24 (планова річна кількість – 100 осіб).
Загальна річна потреба у лабораторних послугах значно більше порівняно з минулими роками внаслідок впровадження Національної програми «Скринінг здоровʼя 40+» в Україні, показники якої передбачити на початок року було неможливо через відсутність сталої практики минулих років та активної динаміки у 2026 році. Також значно вплинули на попит серед пацієнтів і відповідно необхідний обсяг лабораторних досліджень нововведення щодо проведення Національної програми «Скринінг здоровʼя 40+» без прив’язки до дати народження, тобто будь-який громадянин України, якому є 40+ років може звернутись до закладу охорони здоров’я в будь-який час і пройти відповідний скринінг, що включає проведення лабораторних аналізів.
З урахуванням незапланованого збільшення обсягів лабораторних досліджень та крайньої необхідності оперативного і безперервного обслуговування населення, на час отримання погодження і подальшого проведення процедури відкритих торгів з особливостями із закупівлі реактивів для автоматизованого бiохiмiчного аналiзатора AutoQuant, задля стабільної роботи програми «Скринінг здоровʼя 40+» та оперативного реагування лікарів на запити пацієнтів, КНП ММР «ЦПМСД №6» має нагальну потребу у закупівлі Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження) для безперебійного функціонування закладу охорони здоров’я.
Під час визначення обсягів нагальної потреби було враховано такі фактори:
- орієнтовна кількість пацієнтів, яким надається послуга з різних лабораторних досліджень в КНП ММР «ЦПМСД №6;
- орієнтовний строк, необхідний для проведення відкритих торгів з особливостями, складає 20-25 днів (Погодження в контролюючих органах знаходиться на завершальній стадії).
Очікувана вартість:
49 910.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Холестерин (венозна кров)
Кількість
71 послуга
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Холестерол-ЛПВЩ (Холестерин ліпопротеїдів високої щільності)
Кількість
75 послуга
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Холестерол-ЛПНЩ (Холестерин ліпопротеїдів низької щільності)
Кількість
70 послуга
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Тригліцириди
Кількість
75 послуга
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІ ЕС ДІ ЛАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42519264
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА будинок 45
Ціна пропозиції
49 910.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b49805f784bc4da19ce38cc1e8387100
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013529-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІ ЕС ДІ ЛАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42519264
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА будинок 45
Номер договору:
01/266-2026
Сума договору:
49 910.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний