-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (трамвай, інв.номери 429,432)
- ID: UA-2026-08-31-009656-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242923
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Какао-порошок)- ID: UA-2026-08-31-009647-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242921
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мототрактор Кентавр 160-BN- ID: UA-2026-08-31-009645-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242920
Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Вузівський" ЄДРПОУ: 35303304ДК 021:2015: 16710000-5 МотоблокиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набори інструментів- ID: UA-2026-08-31-009644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242919
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Швидкоз'єм механічний для екскаватору-навантажувача JCB-4CX- ID: UA-2026-08-31-009635-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242918
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ОДЕСА ЄДРПОУ: 08038284ДК 021:2015: 43640000-1 Частини екскаваторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатор понижючий100Вт, магнітний контакт Пм 1-18 та автоматичний вимикач 10А для лі...×-
Трансформатор понижючий100Вт, магнітний контакт Пм 1-18 та автоматичний вимикач 10А для ліцею с. Рідківці Магальської сільської ради.Код ДК 021:2015:31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл. Згідно п.11 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2026-08-31-009643-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242917
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги мобільного харчування для іноземних делегацій- ID: UA-2026-08-31-009638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242916
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для харчоблоку- ID: UA-2026-08-31-009639-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242915
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оновлення та розгортання системи електронного документообігу «Megapolis Doc.Net» (Версія...×-
Оновлення та розгортання системи електронного документообігу «Megapolis Doc.Net» (Версія 5.2.27.6 (UB 5.26.10)
- ID: UA-2026-08-31-009633-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242914
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04059958ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2026-08-31-009641-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242913
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електропостачання електроустановок земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд,гр. Чудик Марія Михайлівна,згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-08-31-009632-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242912
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з виз...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-08-31-009642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242911
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-71-539R (NX.EL3EU.001)- ID: UA-2026-08-31-009589-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242909
Військова частина А5193 ЄДРПОУ: 26643652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Захисне взуття- ID: UA-2026-08-31-009631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242908
КП "Управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 30598710ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги перевезення і поховання загиблого учасника бойових дій, який залучався та брав б...×-
послуги перевезення і поховання загиблого учасника бойових дій, який залучався та брав безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України
- ID: UA-2026-08-31-009634-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242907
Управління праці та соціального захисту населення Болехівської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20567482ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -