-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж Static Control HP LJ Q5949A, Картридж CANON 728 ліц.- ID: UA-2026-09-02-004567-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263326
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зарядні станції- ID: UA-2026-09-02-004475-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263321
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38201617ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги організації одноразового харчування учнів 1-4 класів Стрільської початкової школи...×-
Послуги організації одноразового харчування учнів 1-4 класів Стрільської початкової школи Сарненської міської ради
- ID: UA-2026-09-02-004489-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263320
СТРІЛЬСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32646859ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вхідної зони з влаштуванням пандусу з дотриманням вимог безбарʼєрного прос...×-
Поточний ремонт вхідної зони з влаштуванням пандусу з дотриманням вимог безбарʼєрного простору у Артасівському 33СО І-II ступ. за адресою: вул.Яремчука, 126 с.Артасів,Львівський район, Львівська область
- ID: UA-2026-09-02-004485-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263319
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання каналу передачі даних до високозахищеної мережі з захищеним доступом до...×-
Послуги з надання каналу передачі даних до високозахищеної мережі з захищеним доступом до мережі Інтернет на базі технології VPN
- ID: UA-2026-09-02-004484-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263318
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 72720000-3 Послуги у сфері глобальних мережЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліно, трійник, муфта, труби- ID: UA-2026-09-02-004473-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263317
Відділ освіти Бучацької міської ради ЄДРПОУ: 44033810ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори (акумулятор (31431000-6 Свинцево-кислотні а...×-
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори (акумулятор (31431000-6 Свинцево-кислотні акумуляторні батареї))
- ID: UA-2026-09-02-004478-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263316
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08571363ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок- ID: UA-2026-09-02-004523-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263315
СТАРОВИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333224ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення вимірювальних та випробувальних робіт електрообладнання та електроустаткування...×-
Проведення вимірювальних та випробувальних робіт електрообладнання та електроустаткування відповідно до вимог ПТЕЕС за ДК 021:2015 код 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»
- ID: UA-2026-09-02-004569-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263314
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 31806913ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Персики і нектарини; Слива свіжа; Виноград свіжий столовий; Огірки свіжі; Помідори (томати...×-
Персики і нектарини; Слива свіжа; Виноград свіжий столовий; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі; Персики і нектарини
- ID: UA-2026-09-02-004476-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263313
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери та інші настінні покриття ( шпалери )...×-
Шпалери та інші настінні покриття ( шпалери )
- ID: UA-2026-09-02-004471-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263312
Буринська міська рада ЄДРПОУ: 04058025ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ролакс та оліфа- ID: UA-2026-09-02-004483-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263311
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Намет пневмокаркасний у комплекті код ДК 021:2015:39520000-3 Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-09-02-004469-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263310
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя- ID: UA-2026-09-02-004482-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263309
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
букет квітів- ID: UA-2026-09-02-004513-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263308
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -