-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги організації одноразового харчування учнів 1-4 класів Стрільської початкової школи Сарненської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004489-a
Завершена
154 161.50
UAH без ПДВ
Номер:
0897dfc343e64a17ac2071b1759388f2
Внутрішній номер закупівлі:
30263320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004489-a
Замовник:
СТРІЛЬСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32646859
-
Адреса:
34512, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Стрільськ, вул.Чапленка, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Симончук Тетяна Сергіївна 380666528369 strilskapsh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля за номером UA-P-2026-08-03-014040-a не відбулася.Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
154 161.50 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги організації одноразового харчування учнів 1-4 класів (сніданки)
Кількість
1287 штука
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Послуги організації одноразового харчування учнів 1-4 класів (обіди)
Кількість
752 штука
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Буряков Ярослав Євгенійович 380504249424 ramedas.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Січових Стрільців 12/42
Ціна пропозиції
154 161.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
54cfb42d3b3540bc8609a64a3ed71d46
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-004489-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Січових Стрільців 12/42
Номер договору:
33
Сума договору:
154 161.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги організації одноразового харчування учнів 1-4 класів (сніданки): 74.50000 UAH без ПДВ
Послуги організації одноразового харчування учнів 1-4 класів (обіди): 77.50000 UAH без ПДВ
Послуги організації одноразового харчування учнів 1-4 класів (обіди): 77.50000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний