-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори (акумулятор (31431000-6 Свинцево-кислотні акумуляторні батареї))
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004478-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
18 018.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
09
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a86654905d814fdba8b7d8fdf38d92cf
Внутрішній номер закупівлі:
30263316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004478-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Шара +380472550959 shara_iryna@nuczu.edu.ua https://nuczu.edu.ua/ukr/
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 018.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:42 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:42 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:42 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 018.33 ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори (акумулятор (31431000-6 Свинцево-кислотні акумуляторні батареї))