-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Намет пневмокаркасний у комплекті код ДК 021:2015:39520000-3 Готові текстильні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004469-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
1 773 625.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
09
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
137098429ea146eb8f16e6f3dc2e959b
Внутрішній номер закупівлі:
30263310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004469-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212105
-
Адреса:
25003, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Героїв-рятувальників, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ія Шатохіна +380953845649 i.shatokhina@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 773 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:42 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:42 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:42 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 773 625.00 Намет пневмокаркасний у комплекті