-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Намет пневмокаркасний у комплекті код ДК 021:2015:39520000-3 Готові текстильні вироби
Оголошено тендер
2 128 350.00
UAH
Номер:
5aeaabcec1624c17ab10d5947ac07941
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-004862-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212105
-
Адреса:
25003, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Героїв-рятувальників, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212105
-
Адреса:
25003, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Героїв-рятувальників, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 128 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Намет пневмокаркасний у комплекті код ДК 021:2015:39520000-3 Готові текстильні вироби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні вироби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 11:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписПотреба сформувалася у серпні 2026 року внаслідок додаткового виділення коштів.
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума2 128 350.00 UAH