-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба 2,8кг- ID: UA-2026-09-03-000388-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273823
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44800000-8 Фарби, лаки, друкарська фарба та мастикиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до холодильного обладнання- ID: UA-2026-09-03-000385-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273820
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування/ перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогне...×-
Послуги з технічного обслуговування/ перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогнегасників згідно з вимогами ДСТУ 4297:2004 "Пожежна техніка. Технічне обслуговування вогнегасників. Загальні технічні умови", ДСТУ EN 3-7:2014, ДСТУ EN 1866-1:2014 та Правилами експлуатації вогнегасників з метою забезпечення їх відповідності і технічним умовам виробника на конкретний вид вогнегасника
- ID: UA-2026-09-03-000383-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273819
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом (коло відрізне, с...×-
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом (коло відрізне, сверла, дюбель, електроди)
- ID: UA-2026-09-03-000380-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273817
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сувенірна статуетка "Виноградів (винороб)"- ID: UA-2026-09-03-000377-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273814
Відділ культури та туризму Виноградівської міської ради ЄДРПОУ: 44023451ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач 1Р 16А, Провід ШВВП 2*2,5 преміум, Гофра 20мм сіра, Коробка під авто...×-
Автоматичний вимикач 1Р 16А, Провід ШВВП 2*2,5 преміум, Гофра 20мм сіра, Коробка під автомат 3-4 з кришкою, Пускач ПМ 2-32-01.
- ID: UA-2026-09-03-000379-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273813
Великосеверинівська сільська рада ЄДРПОУ: 04365164ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор Громаді 1,35х0,9м, прапор сітка- ID: UA-2026-09-03-000378-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273811
Відділ культури та туризму Бессарабської селищної ради ЄДРПОУ: 43978705ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги СТО по шиномонтажу колеса- ID: UA-2026-09-03-000372-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273810
КП "ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКИЙ ЖИТЛОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 39121208ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пакля сантехнічна льняна- ID: UA-2026-09-03-000370-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273809
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ГОСПОДАР" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32844090ДК 021:2015: 19430000-9 Пряжа та текстильні нитки з натуральних волоконЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-03-000376-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273808
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт дорожнього покриття (частково) біля буди...×-
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт дорожнього покриття (частково) біля будинку № 2/12 по провулку Квартальному в сел. Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-03-000382-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273807
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-03-000373-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273806
П'ятигірський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області' ЄДРПОУ: 31982378ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце- ID: UA-2026-09-03-000368-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273804
Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 39483390ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (цемент М-500 25 кг)- ID: UA-2026-09-03-000365-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273803
Бахмацьке комунальне виробниче підприємство "Комунальник" ЄДРПОУ: 32991839ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флешка 8 Gb, "Goodram"- ID: UA-2026-09-03-000364-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273801
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -