• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт дорожнього покриття (частково) біля будинку № 2/12 по провулку Квартальному в сел. Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)

2 248 763.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
40
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1a2b29f39c0745c38255fec37788d057
Внутрішній номер закупівлі: 30273807
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-000382-a   
Замовник: ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Червякова Катерина 0577427478 rada43750767@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 248 763.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 08:41 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 08:41 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 08:41 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 248 763.00 Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт дорожнього покриття (частково) біля будинку № 2/12 по провулку Квартальному в сел. Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)