-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до холодильного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000385-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
260 501.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
22
год
17
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
498ab1f05634482c90c39ff496e96448
Внутрішній номер закупівлі:
30273820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000385-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Климець Аліна Борисівна 380384263823 klymets.alina@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 501.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 08:41 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 08:41 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 08:41 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 14:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 501.00 Запасні частини до холодильного обладнання