• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до холодильного обладнання

Оголошено тендер

312 601.20 UAH
Номер: c7502c82c1104c4db7607a7a7e584129
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-011665-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 312 601.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до холодильного обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42530000-0 Частини холодильного та морозильного обладнання і теплових насосів
Дата опублікування: 01.09.2026 15:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума312 601.20 UAH