-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флешка 8 Gb, "Goodram"
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000364-a
Завершена
886.29
UAH без ПДВ
Номер:
abaa6179ea844c71a413c6ad7ee84e45
Внутрішній номер закупівлі:
30273801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000364-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43954684
-
Адреса:
92500, Україна, Луганська область, Мілове, вул. Центральна 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лоскутова Наталія Анатоліївна +380951358565 milove.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
886.29 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Флешка 8 Gb, "Goodram"
Кількість
3 штука
Період постачання
02.09.2026 - 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ребенок Олександр Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3367609192
-
Контактна особа:
Ребенок Олександр Володимирович 0951358565 natasha2017_34@ukr.net
-
Адреса:
14007, Україна, Чернігівська область, м.Чернигів, вул.Калиновського Кастуся
Ціна пропозиції
886.29 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 08:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
759f1d6d8e984e349cc5e29da006fa64
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-000364-a-a1
Постачальник:
ФОП Ребенок Олександр Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3367609192
-
Адреса:
14007, Україна, Чернігівська область, м.Чернигів, вул.Калиновського Кастуся
Номер договору:
№2/1021
Сума договору:
886.29 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Флешка 8 Gb, "Goodram": 295.43000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний