-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Ф...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Угорницького Ліцею Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, с.Угорники, вул. Тополина, 22)
- ID: UA-2026-08-31-012894-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246092
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічні випробування та дослідження транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-012892-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246091
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-012890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246089
КЗ Копилівський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 20610746ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246087
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доставка накладу підручника: «Новогрецька мова» підручник для 9 класу закладів загальної с...×-
Доставка накладу підручника: «Новогрецька мова» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Крамаренко О. О., Косюк Л. В., Сабадаш Т. І., Сидоренко Д. В., Щур В. В.)
- ID: UA-2026-08-31-012887-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246086
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-012884-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246085
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бур- ID: UA-2026-08-31-012885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246084
Комунальне підприємство "Слов’янське тролейбусне управління" Слов’янської міської ради ЄДРПОУ: 33244567ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поховання померлих підопічних геріатричного пансіонату- ID: UA-2026-08-31-012883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246083
Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 03562537ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Заміна вимикачів, трансформаторів стру...×-
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Заміна вимикачів, трансформаторів струму та роз'єднувачів 110 кВ в колі Т4 на модулі КРУЕ. Монтаж модуля ГККРУ-126 кВ Т4 Київської ГЕС філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-012882-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246082
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сіль- ID: UA-2026-08-31-012881-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246081
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах територі...×-
«Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах території Солотвинської територіальної громади Тячівського району, Закарпатської області», (код ДК 021:2015 –71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2026-08-31-012877-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246080
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44018394ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-08-31-012879-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246079
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профіл...×-
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
- ID: UA-2026-08-31-012876-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246078
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38244006ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба композитна, муфта ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні тр...×-
Труба композитна, муфта ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-08-31-012873-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246077
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990795ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т ч.: Лот 1. Лісозаготівельні посл...×-
Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги, Лот 10. Лісозаготівельні послуги, Лот 11. Лісозаготівельні послуги, Лот 12. Лісозаготівельні послуги, Лот 13. Лісозаготівельні послуги, Лот 14. Лісозаготівельні послуги, Лот 15. Лісозаготівельні послуги, Лот 16. Лісозаготівельні послуги.
- ID: UA-2026-08-31-012872-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246076
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-