-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротовари - ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту еле...×-
Електротовари - ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Провід ПВС 4х4 Запоріжжя - ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл; Вилка з.з. 16А каучук, пряма Ayka - ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл; Ел. роз’єм 32А 440 В - ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл; Вилка силова 16/43Р+РЕ 1Р67 ТР - ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл; Розетка силова 16/43Р+РЕ 1Р67 - ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл; Розетка силова 16/43Р+РЕ 1Р67 - ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-08-31-004315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237611
Інститут ядерних досліджень Національної академії наук України ЄДРПОУ: 23724640ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуно...×-
ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (БПЛА Autel EVO II)
- ID: UA-2026-08-31-004319-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237610
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кам’яна сіль- ID: UA-2026-08-31-004320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237609
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мило рідке для шкіри рук і тіла: Бландіас Софт, 5000 мл.- ID: UA-2026-08-31-004313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237607
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ПРИЛИМАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312061ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дренаж Прямий Fr 24, стерильний, з кольоровим кодуванням, термопластичний ПВХ, довжиною 53...×-
Дренаж Прямий Fr 24, стерильний, з кольоровим кодуванням, термопластичний ПВХ, довжиною 530 мм.
- ID: UA-2026-08-31-004311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237605
Комунальне некомерційне підприємство "Решетилівська центральна лікарня Решетилівської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 01999483ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров'яна- ID: UA-2026-08-31-004306-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237603
ДЖУРИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228798ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль, лавровий лист (код 15870000-7- Заправки та приправи за ДК 021:2015 Єдиного закупівел...×-
Сіль, лавровий лист (код 15870000-7- Заправки та приправи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-004308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237598
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02006610ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці господарчі- ID: UA-2026-08-31-004292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237597
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108871ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тес...×-
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-смужки для аналізу сечі LabStrip U11 Plus (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro)))
- ID: UA-2026-08-31-004307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237595
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 24536739ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка і поточний ремонт картриджа- ID: UA-2026-08-31-004309-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237594
ОСТРОЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЄДРПОУ: 35754356ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2026-08-31-004299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237593
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільна документація- ID: UA-2026-08-31-004293-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237591
Комунальний заклад освіти "Саксаганська спеціальна школа" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 23067136ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-08-31-004288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237590
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нитка прошивочна- ID: UA-2026-08-31-004305-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237589
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 19440000-2 Синтетичні нитки та пряжаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент (Master Класік 25кг ЦПС Цем/пісч)- ID: UA-2026-08-31-004298-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237588
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний центр служби крові" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02009519ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -