-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004299-a
Завершена
1 332 290.00
UAH без ПДВ
Номер:
5c666783646c474188727ec56ab72a3e
Внутрішній номер закупівлі:
30237593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004299-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859757
-
Адреса:
81440, Україна, Львівська область, Рудки, м. Рудки, пл. Відродження 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гнип Святослав Романович +380983687495 shakaladik1990@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 332 290.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гнип Ірина Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2212209829
-
Контактна особа:
Гнип Ірина Миколаївна 0676748401
-
Адреса:
81440, Україна, Львівська область, 81440, вул. Самбірська 38
Ціна пропозиції
1 332 290.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2fdec06d8e7047fcba2d876e7bb8d2c7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004299-a-a1
Постачальник:
ФОП Гнип Ірина Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2212209829
-
Адреса:
81440, Україна, Львівська область, 81440, вул. Самбірська 38
Номер договору:
№290
Сума договору:
1 332 290.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний