• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-смужки для аналізу сечі LabStrip U11 Plus (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro)))

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

18 080.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
21
хв
06
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8e9242a71072410d9720b6af255c7d2e
Внутрішній номер закупівлі: 30237595
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004307-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Контактна особа: Владислав Фоменко +380680638085 fomenkov1997@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 18 080.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:27 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:27 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:27 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 080.00 Тест-смужки для аналізу сечі LabStrip U11 Plus (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro))