• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-смужки для аналізу сечі LabStrip U11 Plus (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro)))

Оголошено тендер

19 345.60 UAH
Номер: 28df8d9e15db4afabd5f375733ce2ffb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005249-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Очікувана вартість: 19 345.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-смужки для аналізу сечі LabStrip U11 Plus (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro)))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 31.08.2026 12:14
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тест-смужки для аналізу сечі LabStrip U11 Plus (НК 024:2023: 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro))
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301110 - Спеціалізована медична допомога
Сума19 345.60 UAH