• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (БПЛА Autel EVO II)

Завершена

540 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7be130c52cb6440ead5e017cff2fc994
Внутрішній номер закупівлі: 30237610
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004319-a   
Замовник: Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Контактна особа: Швірст Марія Олегівна +380730141635 des.pluss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 540 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
БПЛА Autel EVO II
Код ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Кількість 4 штука
Період постачання 27.08.2026 - 01.10.2026
Місце постачання 03028, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Науки, 41 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «КВАЛІТЕК»
Ціна пропозиції 540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:36
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ec70579b6d0a45ea9d0942476c12fbad
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-004319-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «КВАЛІТЕК»
Номер договору: 127/7-26
Сума договору: 540 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 450 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 01.10.2026 23:59
Дата підписання: 27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір № 127/7-26
Договір № 127/7-26 (в машинозчитувальному форматі)
Кінцевий бенефіціар