-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-02-002779-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261658
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо підтримання експлуатаційної придатності та ремонту СПЗ, надалі проведення ПО...×-
Послуги щодо підтримання експлуатаційної придатності та ремонту СПЗ, надалі проведення ПО системи
- ID: UA-2026-09-02-002797-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261656
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прибирання і вивезення відходів з території, що обслуговується Комунальним підприємством «...×-
Прибирання і вивезення відходів з території, що обслуговується Комунальним підприємством «Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради» на умовах субпідряду
- ID: UA-2026-09-02-002787-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261655
КП "Автотранспортне підприємство 0628 Житомирської міської ради" ЄДРПОУ: 03328327ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марка поштова стандартна- ID: UA-2026-09-02-002790-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261654
Кривоозерська селищна рада ЄДРПОУ: 04375458ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської р...×-
Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2026-09-02-002784-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261653
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи ( «Послуги з поточного ремонту читальної зали нежитлов...×-
Інші завершальні будівельні роботи ( «Послуги з поточного ремонту читальної зали нежитлового приміщення бібліотеки-філії №3 НПБ за адресою: вул. Амосова академіка, буд.4.,м.Нововолинськ,Волинська обл.» )
- ID: UA-2026-09-02-002771-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261652
НОВОВОЛИНСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЄДРПОУ: 36431638ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А3- ID: UA-2026-09-02-002773-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261651
ДП ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492201ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтр салонний для автомобілю Sk...×-
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтр салонний для автомобілю Skoda Octavia Чернівецького обласного центру зайнятості)
- ID: UA-2026-09-02-002750-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261650
Чернівецький обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 05392708ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-02-002748-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261648
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
7163 Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-02-002756-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261643
ЛОКАЧИНСЬКЕ ВУЖКГ ЄДРПОУ: 03339294ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-02-002766-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261642
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 18 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24146464ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-002759-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261641
Грицівське вище професійне училище №38 ЄДРПОУ: 02548535ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перетворювач іржі Piton 400 мл прозорий- ID: UA-2026-09-02-002770-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261640
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР "АРТЕК" ЄДРПОУ: 16502790ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Калібрування комплекту радіонуклідних джерел спеціального призначення РДСП (фантом людини)- ID: UA-2026-09-02-002775-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261639
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевезенню автомобільним транспортом (Участь у 1 турі І кола Чемпіонату Україн...×-
Послуги по перевезенню автомобільним транспортом (Участь у 1 турі І кола Чемпіонату України з футболу Національної ліги Майбутнього сезону 2026-2027 років Вища ліга команди U-16 та U-14)
- ID: UA-2026-09-02-002761-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261637
ХМЕЛЬНИЦЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1 ЄДРПОУ: 23830678ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -