• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Калібрування комплекту радіонуклідних джерел спеціального призначення РДСП (фантом людини)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:00)

50 880.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
19
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c061e31f217043d4bd31cb50f183fd8a
Внутрішній номер закупівлі: 30261639
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-002775-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Шум′янко Дмитро Анатолійович 380363662686 Tsap@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 50 880.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 10:45 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 10:45 - 18.09.2026 15:00
Період оскарження: 02.09.2026 10:45 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 880.00 Калібрування комплекту радіонуклідних джерел спеціального призначення РДСП (фантом людини)