-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прибирання і вивезення відходів з території, що обслуговується Комунальним підприємством «Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради» на умовах субпідряду
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-002787-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
281 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
12
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b0166fea02b94e069265e01184c87df6
Внутрішній номер закупівлі:
30261655
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-002787-a
Замовник:
КП "Автотранспортне підприємство 0628 Житомирської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328327
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, провул. 3-Й ТРАНЗИТНИЙ, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Коберник +380412427448 katp0628@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
281 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 10:45 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 10:45 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 10:45 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴281 250.00 Прибирання і вивезення відходів з території, що обслуговується Комунальним підприємством «Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради» на умовах субпідряду