• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської ради

Завершена

1 108 080.00 UAH без ПДВ
Номер: fd4b28a07ff34b84be3c0ea182b0ed0b
Внутрішній номер закупівлі: 30261653
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-002784-a   
Замовник: РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Никифоряк Микола Михайлович 380964663200 inbox@rozhnivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 108 080.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської ради
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 78660, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с.Кобаки На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Швейка Маріанна Дем'янівна
Ціна пропозиції 1 108 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 18d7840cbb5d401a82ef06598343282a
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-002784-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Швейка Маріанна Дем'янівна
Номер договору: 7
Сума договору: 1 108 080.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської ради: 1 108 080.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Протокол.pdf
pdf
UA-2026-08-19-011739-a-report.pdf
pdf
Договір.pdf