-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб КЗІ електронний ключ «Secure Token-338М»- ID: UA-2026-08-31-009553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242826
КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» ЄДРПОУ: 14034534ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-009555-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242825
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) внутрішніх приміщень 7-го під`їзду 4-го п...×-
Поточний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) внутрішніх приміщень 7-го під`їзду 4-го поверху (права сторона), 6-го та 7-го поверхів, 8-го під`їзду 1-го-4-го поверхів пам`ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові.
- ID: UA-2026-08-31-009551-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242824
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ" ЄДРПОУ: 04014097ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління рідкими побутовими відходами (збирання та перевезення рідких побутови...×-
Послуги з управління рідкими побутовими відходами (збирання та перевезення рідких побутових відходів) за кодом ДК 021:2015 90460000-9 (Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків)
- ID: UA-2026-08-31-009550-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242813
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495 ЄДРПОУ: 14321914ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
хліб та батон (код за ДК 021:2015:15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та...×-
хліб та батон (код за ДК 021:2015:15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)
- ID: UA-2026-08-31-009520-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242812
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради ЄДРПОУ: 41086985ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Автозапчастини- ID: UA-2026-08-31-009511-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242811
Харківська філія ТОВ "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 45051254ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коло по металу- ID: UA-2026-08-31-009538-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242810
Тростянецька міська рада Сумської області ЄДРПОУ: 24006361ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015:...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015: 39350000-0: Каналізаційне обладнання (Труба каналізаційна)
- ID: UA-2026-08-31-009549-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242809
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 39350000-0 Каналізаційне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перекидач контейнерів гідравлічний, Інспекційний конвеєр, Конвеєр для відводу браку- ID: UA-2026-08-31-009547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242808
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» ЄДРПОУ: 30401456ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обстеження комп'ютерного, офісного та побутового обладнання- ID: UA-2026-08-31-009544-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242807
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві ЄДРПОУ: 42098368ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ШПРИЦИ ТА СИСТЕМИ ДЛЯ ІНФУЗІЙ, 9 (дев'ять) найменувань- ID: UA-2026-08-31-009471-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242805
ДК 021:2015: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:34330000-9 – Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургоні...×-
Код за ДК 021:2015:34330000-9 – Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобілів)
- ID: UA-2026-08-31-009525-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242804
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дитячі крісла автомобільні (код ДК 021:2015 – 34370000-1 - Сидіння для мототранспортних за...×-
Дитячі крісла автомобільні (код ДК 021:2015 – 34370000-1 - Сидіння для мототранспортних засобівл)
- ID: UA-2026-08-31-009533-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242802
ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 04061576ДК 021:2015: 34370000-1 Сидіння для мототранспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління з побутовими відходами (м.Кам'янське)- ID: UA-2026-08-31-009521-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242799
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали для установки з очищення питної води для потреб цивільного населення в...×-
Витратні матеріали для установки з очищення питної води для потреб цивільного населення в умовах воєнного стану
- ID: UA-2026-08-31-009531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242798
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ: 05410576ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -