• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з управління рідкими побутовими відходами (збирання та перевезення рідких побутових відходів) за кодом ДК 021:2015 90460000-9 (Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків)

Завершена

11 372.68 UAH з ПДВ
Номер: 7f067f021ce74bdbbabe5e6f5fa5ba25
Внутрішній номер закупівлі: 30242813
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009550-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
Контактна особа: ЯРОШ Анастасія Володимирівна 380686782898 AYarosh@DPSU.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги (UA-2026-08-12-005792-a 20 серпня 2026 року) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 11 372.68 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з управління рідкими побутовими відходами (збирання та перевезення рідких побутових відходів) за кодом ДК 021:2015 90460000-9 (Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків)
Код ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
Кількість 22 метр кубічний
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Україна, Донецька область, Краматорський район На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "ВІДНОВА" Олександрівської селищної ради Донецької області
Ціна пропозиції 11 372.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:00
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: cc3d7b3c70e44720b5ea8ae5af65f316
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-009550-a-a1
Постачальник: Комунальне підприємство "ВІДНОВА" Олександрівської селищної ради Донецької області
Номер договору: 476-26
Сума договору: 11 372.68 UAH з ПДВ
Сума договору: 9 477.23 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №476-26 від 31.08.2026.pdf
p7s
sign.p7s