• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) внутрішніх приміщень 7-го під`їзду 4-го поверху (права сторона), 6-го та 7-го поверхів, 8-го під`їзду 1-го-4-го поверхів пам`ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові.

Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

9 759 874.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
50
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0c9cc71891024b948b919578da321fcb
Внутрішній номер закупівлі: 30242824
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009551-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
Контактна особа: Догаєва Ірина Володимирівна 380675082098 Tender.derzhprom8@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 759 874.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:00 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:00 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:00 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 759 874.00 Поточний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) внутрішніх приміщень 7-го під`їзду 4-го поверху (права сторона), 6-го та 7-го поверхів, 8-го під`їзду 1-го-4-го поверхів пам`ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові