-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) внутрішніх приміщень 7-го під`їзду 4-го поверху (права сторона), 6-го та 7-го поверхів, 8-го під`їзду 1-го-4-го поверхів пам`ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові.
Оголошено тендер
11 711 848.80
UAH
Номер:
03adf5c253fc4aa48c6880473252f7ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011583-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014097
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, МАЙДАН СВОБОДИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014097
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, МАЙДАН СВОБОДИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 711 848.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) внутрішніх приміщень 7-го під`їзду 4-го поверху (права сторона), 6-го та 7-го поверхів, 8-го під`їзду 1-го-4-го поверхів пам`ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові.
Примітки:
Послуги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
31.08.2026 15:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) внутрішніх приміщень 7-го під`їзду 4-го поверху (права сторона), 6-го та 7-го поверхів, 8-го під`їзду 1-го-4-го поверхів пам`ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 711 848.80 UAH