-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перекидач контейнерів гідравлічний, Інспекційний конвеєр, Конвеєр для відводу браку
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009547-a
Завершена
557 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
71f3195806e4482a85b77dd72cd22782
Внутрішній номер закупівлі:
30242808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009547-a
Замовник:
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30401456
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Мечникова, 16-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзюба Роман Іванович +380442005023 dziubaual@ukr.net https://ukragroleasing.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Пп.6 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами). Підстава – відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах UA-2026-08-12-010787-a
Очікувана вартість:
557 400.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
підписання договору - 20%
- Подіяпідписання договору
- Розмір20%
- ТипАванс
- Період у днях5 банківські дні
поставка товару - 30%
- Подіяпоставка товару
- Розмір30%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях2 робочі дні
поставка товару - 50%
- Подіяпоставка товару
- Розмір50%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
здійснення оплати - 100%
- Подіяздійснення оплати
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях2 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перекидач контейнерів гідравлічний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Інспекційний конвеєр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Конвеєр для відводу браку
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Системи модернізації складів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39529204
-
Контактна особа:
Костенко Алла Олексіївна 0678578979
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, вул. Світла 3б
Ціна пропозиції
557 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
79742173d1f64e41b0693dfda09e4ba4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009547-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Системи модернізації складів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39529204
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, с. Щербані, вул. Світла 3б
Номер договору:
26-73СтВ/185
Сума договору:
557 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
464 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Перекидач контейнерів гідравлічний: 297 120.00000 UAH без ПДВ
Інспекційний конвеєр: 190 440.00000 UAH без ПДВ
Конвеєр для відводу браку: 69 840.00000 UAH без ПДВ
Інспекційний конвеєр: 190 440.00000 UAH без ПДВ
Конвеєр для відводу браку: 69 840.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний