-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Перекидач контейнерів гідравлічний, Інспекційний конвеєр, Конвеєр для відводу браку
Оголошено тендер
557 400.00
UAH
Номер:
16c93e912abc4782b963a232098f4116
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011533-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30401456
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Мечникова, 16-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30401456
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Мечникова, 16-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
557 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перекидач контейнерів гідравлічний, Інспекційний конвеєр, Конвеєр для відводу браку
Примітки:
Пп.6 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами). Підстава – відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах UA-2026-08-12-010787-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Дата опублікування:
31.08.2026 15:51
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Пп.6 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами). Підстава – відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах UA-2026-08-12-010787-a
-
Дата публікації:
31.08.2026 15:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Перекидач контейнерів гідравлічний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Інспекційний конвеєр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Конвеєр для відводу браку
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума557 400.00 UAH