-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №65 (хімія навчальна аудиторія...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №65 (хімія навчальна аудиторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
- ID: UA-2026-08-31-011523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244808
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура та супутнє приладдя- ID: UA-2026-08-31-011531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244807
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай" ЄДРПОУ: 30950099ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гілочка хризантеми- ID: UA-2026-08-31-011524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244806
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Роботи з відновлення ВРУ-110кВ пошкодж...×-
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Роботи з відновлення ВРУ-110кВ пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-011534-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244804
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівельні машини та обладнання- ID: UA-2026-08-31-011475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244803
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 43300000-6 Будівельна техніка та обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотопапір- ID: UA-2026-08-31-011527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244801
Запорізька обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909973ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування - сніданки та обіди (аутсорсинг)- ID: UA-2026-08-31-011530-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244800
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРСЬКА ГІМНАЗІЯ №2 ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21739732ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011526-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244798
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-011525-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244797
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Димова шашка PS-1 спеціального призначення- ID: UA-2026-08-31-011498-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244796
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 17:21)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Хмелі-сунелі, м’ята сушена, орегано сушений мел...×-
Продукти харчування для здобувачів освіти (Хмелі-сунелі, м’ята сушена, орегано сушений мелений, мускатний горіх мелений, куркума, часник сушений мелений, перець чорний мелений, паприка солодка мелена (не копчена), гвоздика сушена , кмин, зіра, лавровий лист, чебрець сушений мелений, базилік сушений мелений, карі ніжний мелений, імбир сушений, коріандр мелений, італійські трави, кріп сушений, кориця мелена, петрушка сушена, кислота лимонна, гірчиця суха мелена)
- ID: UA-2026-08-31-011519-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244795
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання одягу для учнів з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклуванн...×-
Придбання одягу для учнів з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (Костюм спортивний для дівчат, костюм спортивний для хлопчиків, шкільна форма для дівчат, шкільна форма для дівчат)
- ID: UA-2026-08-31-011518-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244794
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Перлина" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 26137819ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт віконних та дверних прорізів будівлі №** (штаб), військового містечка №**,...×-
Поточний ремонт віконних та дверних прорізів будівлі №** (штаб), військового містечка №**, с. Дубіївка, Черкаська область (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-011515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244791
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси ЄДРПОУ: 26631946ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення м.Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011513-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244790
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Зовнішній портативний акумулятор Xiaomi...×-
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Зовнішній портативний акумулятор Xiaomi 20000mAh 33W (Integrated Cable) або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-31-011517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244789
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-