-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка для тримера, диск для косарки- ID: UA-2026-09-03-014513-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287855
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа акумуляторна 12W- ID: UA-2026-09-03-014515-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287854
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-03-014512-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287853
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15530000-2 Вершкове масло- ID: UA-2026-09-03-014511-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287852
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова- ID: UA-2026-09-03-014510-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287851
ЛІЦЕЙ № 2 СЕЛИЩА КРИЖОПІЛЬ КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23107383ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Візок для прибирання за ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та гос...×-
Візок для прибирання за ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-014509-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287850
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аптечки- ID: UA-2026-09-03-014499-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287848
Одеська школа мистецтв №1 імені Е. Г. Гілельса ЄДРПОУ: 02219783ДК 021:2015: 33196000-0 Аптечки першої медичної допомогиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 18:54)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі пожежного депо (впровадження заходів з термомодернізації фасад...×-
«Капітальний ремонт будівлі пожежного депо (впровадження заходів з термомодернізації фасаду) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України уКиївській області за адресою: м. Вишневе, вул. Київська, 2А» (ДК 021:2015 45450000-6)»
- ID: UA-2026-09-03-014504-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287847
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бойлер.- ID: UA-2026-09-03-014503-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287846
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір санітарно-гігієнічного призначення- ID: UA-2026-09-03-014506-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287845
ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44108409ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід СІП4/16- ID: UA-2026-09-03-014505-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287844
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-03-014507-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287843
КОМАРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПОЧАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23591363ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт частини адміністративної будівлі Новолатівської сільської ради розташо...×-
«Капітальний ремонт частини адміністративної будівлі Новолатівської сільської ради розташованої за адресою вул. Шкільна, 18, с. Новолатівка, Криворізького району Дніпропетровської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-03-014502-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287842
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОЛАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40982291ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з технічної підтримки Програмного забезпечення УБС- ID: UA-2026-09-03-014501-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287841
Військова частина А2611 ЄДРПОУ: 26614892ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М’ячі для водного поло для КДЮСШ «Динамо»- ID: UA-2026-09-03-014500-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287840
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл ЄДРПОУ: 26476487ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-