-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт частини адміністративної будівлі Новолатівської сільської ради розташованої за адресою вул. Шкільна, 18, с. Новолатівка, Криворізького району Дніпропетровської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014502-a
Завершена
2 601 095.00
UAH без ПДВ
Номер:
d00e6bde5b294514b8de89d055de78f4
Внутрішній номер закупівлі:
30287842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014502-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОЛАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40982291
-
Адреса:
53772, Україна, Дніпропетровська область, с. Новолатівка, Криворізький район, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гуля Світлана Василівна 380682167020 kasperkrasava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
торги які не відбулись через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Для здійснення закупівлі«Капітальний ремонт частини адміністративної будівлі Новолатівської сільської ради розташованої за адресою вул. Шкільна, 18, с. Новолатівка, Криворізького району Дніпропетровської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів UA-2026-07-24-004924-a
Очікувана вартість:
2 601 095.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт частини адміністративної будівлі Новолатівської сільської ради розташованої за адресою вул. Шкільна, 18, с. Новолатівка, Криворізького району Дніпропетровської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 25.12.2026
Місце постачання
53772, Україна, Дніпропетровська область, с. Новолатівка, Криворізький район, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 18
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Терещенко Сергій Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2659814054
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул.Володимира Великого, будинок 37, квартира 16 КБВ Обгрунтування відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника у ФОП Правовий статус постачальника товару/ надавача послуг/виконавця робіт Фізична особа-підприємець Терещенко Сергій Миколайович не зобов’язує його мати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або його відсутність та структуру власності за частиною 1 статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX. До відомостей про фізичних осіб — підприємців, які містить Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) відповідно до частини 4 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV, не входить інформація про кінцевих бенефіціарних власників. У зв’язку з цим фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець Терещенко Сергій Миколайович не має кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджує витяг/інформація з ЄДР.
Ціна пропозиції
2 601 095.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:51
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
fdf902e767b54fbaaac69e7c993fe9d0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014502-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Терещенко Сергій Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2659814054
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул.Володимира Великого, будинок 37, квартира 16 КБВ Обгрунтування відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника у ФОП Правовий статус постачальника товару/ надавача послуг/виконавця робіт Фізична особа-підприємець Терещенко Сергій Миколайович не зобов’язує його мати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або його відсутність та структуру власності за частиною 1 статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX. До відомостей про фізичних осіб — підприємців, які містить Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) відповідно до частини 4 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV, не входить інформація про кінцевих бенефіціарних власників. У зв’язку з цим фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець Терещенко Сергій Миколайович не має кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджує витяг/інформація з ЄДР.
Номер договору:
№ 24
Сума договору:
2 601 095.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний