-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі пожежного депо (впровадження заходів з термомодернізації фасаду) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України уКиївській області за адресою: м. Вишневе, вул. Київська, 2А» (ДК 021:2015 45450000-6)»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014504-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
8 630 373.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
16
год
56
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7198b7fec26146c0a2501193b9ba1d1f
Внутрішній номер закупівлі:
30287847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014504-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08784946
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Юрія Мушкетика, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Лисакова +380502086573 anna20123778@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 630 373.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 18:51 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 18:51 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 18:51 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 630 373.00 «Капітальний ремонт будівлі пожежного депо (впровадження заходів з термомодернізації фасаду) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України уКиївській області за адресою: м. Вишневе, вул. Київська, 2А»