-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі пожежного депо (впровадження заходів з термомодернізації фасаду) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України уКиївській області за адресою: м. Вишневе, вул. Київська, 2А» (ДК 021:2015 45450000-6)»
Оголошено тендер
10 356 448.00
UAH
Номер:
f72f4aed1c3b4f5f89784553f290d927
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017965-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08784946
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Юрія Мушкетика, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08784946
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Юрія Мушкетика, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 356 448.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт будівлі пожежного депо (впровадження заходів з термомодернізації фасаду) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України уКиївській області за адресою: м. Вишневе, вул. Київська, 2А» (ДК 021:2015 45450000-6)»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
03.09.2026 18:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума10 356 448.00 UAH