-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ячі для водного поло для КДЮСШ «Динамо»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014500-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
14 166.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
35
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6ea62373a9944028812df3c110a37f26
Внутрішній номер закупівлі:
30287840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014500-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півнева Наталя 380960190318 npivneva9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 18:51 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 18:51 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 18:51 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 166.67 М’ячі для водного поло для КДЮСШ «Динамо»