• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

М’ячі для водного поло для КДЮСШ «Динамо»

Оголошено тендер

17 000.00 UAH
Номер: 78e68aa80c1545389735e26c2e8bf01c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-018021-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Очікувана вартість: 17 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М’ячі для водного поло для КДЮСШ «Динамо»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.09.2026 18:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
М’ячі для водного поло
Код ДК 021:2015: 37412000-9 Інвентар для водних видів спорту
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума17 000.00 UAH