-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Візок для прибирання за ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та гос...×-
Візок для прибирання за ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-014509-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287850
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт будівлі пожежного депо (впровадження заходів з термомодернізації фасад...×-
«Капітальний ремонт будівлі пожежного депо (впровадження заходів з термомодернізації фасаду) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України уКиївській області за адресою: м. Вишневе, вул. Київська, 2А» (ДК 021:2015 45450000-6)»
- ID: UA-2026-09-03-014504-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287847
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бойлер.- ID: UA-2026-09-03-014503-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287846
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід СІП4/16- ID: UA-2026-09-03-014505-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287844
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт частини адміністративної будівлі Новолатівської сільської ради розташо...×-
«Капітальний ремонт частини адміністративної будівлі Новолатівської сільської ради розташованої за адресою вул. Шкільна, 18, с. Новолатівка, Криворізького району Дніпропетровської області» (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-03-014502-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287842
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОЛАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40982291ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з технічної підтримки Програмного забезпечення УБС- ID: UA-2026-09-03-014501-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287841
Військова частина А2611 ЄДРПОУ: 26614892ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15510000-6 - Молоко та вершки- ID: UA-2026-09-03-014497-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287839
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-03-014494-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287838
ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44108409ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Затикач анкерний скоба- ID: UA-2026-09-03-014496-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287837
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-03-014495-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287836
Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області ЄДРПОУ: 40314229ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021-2015 39710000-2 «Електричні побутові прилади» (Кавомашини)- ID: UA-2026-09-03-014481-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287835
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2167 ЄДРПОУ: 08267926ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Делятинського ліцею №2 Делятинської селищн...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Делятинського ліцею №2 Делятинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
- ID: UA-2026-09-03-014493-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287834
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 20:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафт...×-
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
- ID: UA-2026-09-03-014490-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287833
Недригайлівський ліцей Недригайлівської селищної ради ЄДРПОУ: 24022087ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Стрийського ліцею №6 Стрийської міської ра...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Стрийського ліцею №6 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень)
- ID: UA-2026-09-03-014486-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287832
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту електромереж- ID: UA-2026-09-03-014487-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287831
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" ЄДРПОУ: 14312223ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -