-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Стрийського ліцею №6 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014486-a
Завершена
2 505 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
73a99e09d9714636b3ace22c9a87b02d
Внутрішній номер закупівлі:
30287832
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014486-a
Замовник:
Стрийський ліцей №6 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414280
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Коперніка,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Карда +380676701435 shkola_6_nov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 505 150.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Стрийського ліцею №6 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КУЧЕРЯВИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3487001078
-
Адреса:
81642, Україна, Львівська область, Стрийський р-н село Рудники вул.Львівська будинок 133. Інформація про кінцевих бенефіціарних власників відсутня/не передбачена законом.
Ціна пропозиції
2 505 150.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4d3939cb5dc3474996cbdddcc9f1824d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014486-a-a1
Постачальник:
КУЧЕРЯВИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3487001078
-
Адреса:
81642, Україна, Львівська область, Стрийський р-н село Рудники вул.Львівська будинок 133. Інформація про кінцевих бенефіціарних власників відсутня/не передбачена законом.
Номер договору:
№ 3108
Сума договору:
2 325 030.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний