-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами, код ДК 021:2015:90510000-5 - «Утилізація сміття...×-
Послуги з управління побутовими відходами, код ДК 021:2015:90510000-5 - «Утилізація сміття та поводження зі сміттям»
- ID: UA-2026-08-31-012981-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246155
Одеське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України ЄДРПОУ: 45862901ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: навчально-методичний...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: навчально-методичний посібник «Freedom Diaries» (авт. Кахідзе А., Прошковська М., Охріменко 0О.). в обсязі 13.00 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-08-31-012979-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246153
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-012976-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246151
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон; Еритропоетин альфа, розчин...×-
Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон; Еритропоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 3000 МО, по 1 мл, шприц
- ID: UA-2026-08-31-012974-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246148
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ЮРІЯ СЕМЕНЮКА" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000010ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 31340000-1 - Приладдя до ізольованих кабелів (31342000-5 З'єднувачі д...×-
Код ДК 021:2015 31340000-1 - Приладдя до ізольованих кабелів (31342000-5 З'єднувачі для ізольованих кабелів)
- ID: UA-2026-08-31-012972-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246147
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріплення кліпса код ДК 021:2015:44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-012971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246146
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990795ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Буряк столовий першого товарного с...×-
Код ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Буряк столовий першого товарного сорту; Морква свіжа, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту; Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту; Апельсини свіжі першого сорту; Банани свіжі, ґатунок перший; Лимони свіжі першого сорту)
- ID: UA-2026-08-31-012969-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246145
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-08-31-012970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246144
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з краном маніпулятором)- ID: UA-2026-08-31-012967-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246143
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів зага...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) 1 клас (у 15-ти частинах) (авт. Листопад Н.П.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-012968-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246142
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок X-Solix 70 мм- ID: UA-2026-08-31-012965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246140
Державна спеціалізована установа "Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 05484497ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ре...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт підвального приміщення в частині укладання лінолеуму на підлогу в приміщенні укриття ліцею «Сузір’я» за адресою: Київська обл. Вишгородський район, м. Вишгород, вул. Кургузова, 15» за кодом ДК 021:2015:71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
- ID: UA-2026-08-31-012960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246139
ВИШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СУЗІР'Я" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 13737082ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-08-31-012959-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246137
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг,...×-
45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області)
- ID: UA-2026-08-31-012953-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246136
Державна організація "ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ" ЄДРПОУ: 42753775ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі ангару (...×-
Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі ангару (літера Ж згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б
- ID: UA-2026-08-31-012964-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246135
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38169500ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-