-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі ангару (літера Ж згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012964-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
93 218.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
17
год
22
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d6b84dd9463a4c5d8061f05a69683ca6
Внутрішній номер закупівлі:
30246135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012964-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38169500
-
Адреса:
54039, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Привільна, 136 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Бондаренко +380677149415 dog.arzsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
93 218.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:04 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:04 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:04 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 11:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 218.00 Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі ангару (літера Ж згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б