• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі ангару (літера Ж згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б

Оголошено тендер

111 861.60 UAH
Номер: aff2a66f595f48869f5ab1d5a38be57d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015365-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 111 861.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі ангару (літера Ж згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 31.08.2026 19:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума111 861.60 UAH