-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012953-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
647 671 799.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
32
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9292fcf7bf5f4bf4919e13151be5e3d1
Внутрішній номер закупівлі:
30246136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012953-a
Замовник:
Державна організація "ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42753775
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуцуляк Ігор Олексійович +380666713002 dpifdzo75@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
647 671 799.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:05 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴647 671 799.00 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області)