-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області)
Оголошено тендер
777 206 159.00
UAH
Номер:
fd42f4ea0bc44872b59fe742a26572b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014965-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна організація "ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42753775
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна організація "ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42753775
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
777 206 159.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 18:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума777 206 159.00 UAH