-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчал...×-
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари Лот №2 «Надання комплексних послуг з організації та проведення серії навчальних тренінгів «Біорізноманіття долини річки Західний Буг: збереження, управління та роль громад» для вчителів територіальних громад Надбужжя»
- ID: UA-2026-08-31-013114-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246287
Добротвірська селищна рада Шептицького району Львівської області ЄДРПОУ: 04374128ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-08-31-013112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246286
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Рельєфне малювання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) 4 клас (у 6-ти частинах) (авт. Довгопола К.С., Набоченко О.О) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-013111-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246285
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-013109-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246283
КП Парковий культурно- спортивний комплекс ЄДРПОУ: 40636295ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензель; совок; макловиця- ID: UA-2026-08-31-013107-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246281
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура в асортименті- ID: UA-2026-08-31-013106-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246280
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки, а саме: картриджі- ID: UA-2026-08-31-013105-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246279
Одеська обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 20986865ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців з правового спроводу щодо розміщення інформації про публічні за...×-
Послуги сторонніх фахівців з правового спроводу щодо розміщення інформації про публічні закупівлі згідно вимог Закону України "Про публічні закупівлі" з урахуванням Особливостей
- ID: UA-2026-08-31-013103-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246277
СЕЛИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СЕЛИЩЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33246674ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цілодобове спостереження за системою пожежної сигналізації- ID: UA-2026-08-31-013102-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246276
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кнопка бічна СантехПласт- ID: UA-2026-08-31-013100-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246275
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44170000-2 — Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкці...×-
Код ДК 021:2015: 44170000-2 — Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами. (Тактильний індикатор "Смуга" самоклеючий 270 мм ПЛА (Жовтий) ,Стрічка самоклеюча протиковзка 10м х50мм(Жовта),S Сигнальна жовта стрічка на двері 10мх 5см)
- ID: UA-2026-08-31-013099-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246274
Комунальна установа "Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх родин" Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 45232330ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання...×-
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-013101-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246273
ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834339ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні інструменти- ID: UA-2026-08-31-013098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246272
Оболонський районний в місті Києві центр соціальних служб ЄДРПОУ: 23697423ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з технічного обслуговування пожежної сигналізації (заміна акумуляторних батарей 12...×-
Послуга з технічного обслуговування пожежної сигналізації (заміна акумуляторних батарей 12V 12Ah/20 Hr резервного живлення (2 шт.) ППКП "Варта 832" та акумуляторної батареї 12V 7,2Ah/Hr резервного живлення (1 шт.) БЖ 1230) м. Полтава, б-р Богдана Хмельницького, 20 (50410000-2)
- ID: UA-2026-08-31-013097-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246271
ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №37 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21052751ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних...×-
Послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України та у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2025 рік
- ID: UA-2026-08-31-013092-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246270
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
-