• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари Лот №2 «Надання комплексних послуг з організації та проведення серії навчальних тренінгів «Біорізноманіття долини річки Західний Буг: збереження, управління та роль громад» для вчителів територіальних громад Надбужжя»

Завершена

70 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 9162eb97a7914eadb0083c5525229319
Внутрішній номер закупівлі: 30246287
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013114-a   
Замовник: Добротвірська селищна рада Шептицького району Львівської області
Контактна особа: Тенетюх Марія Володимирівна 380680560111 tenetiukhmarija123@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 70 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари Лот №2 «Надання комплексних послуг з організації та проведення серії навчальних тренінгів «Біорізноманіття долини річки Західний Буг: збереження, управління та роль громад» для вчителів територіальних громад Надбужжя»
Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 30.11.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Дячук Наталія Миколаївна
Ціна пропозиції 70 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 20:47
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9960ef7a548c4f889de2c91a7cc288d5
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013114-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Дячук Наталія Миколаївна
Номер договору: 31/08-2
Сума договору: 70 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування підстави ЛОТ 2.pdf
pdf
Договір №31 08-2 ЛОТ 2.pdf
pdf
ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі ЛОТ 2.pdf