-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Компресори повітряні, код ДК 021:2015 – 42120000-6 (насоси та компресори)- ID: UA-2026-08-31-012623-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245872
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги асистента під час проведення заходу- ID: UA-2026-08-31-012628-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245869
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гарнітура бездротова- ID: UA-2026-08-31-012626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245867
Фонд розвитку інновацій ЄДРПОУ: 42688455ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність:...×-
Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ); Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ОСР); Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ))
- ID: UA-2026-08-31-012619-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245866
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція Бази KП "Благоустрій" укладання території дорожньою плиткою в с. П...×-
Реконструкція Бази KП "Благоустрій" укладання території дорожньою плиткою в с. Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області. Коригування (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-08-31-012620-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245865
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37227875ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло до бензопили та бензокоси- ID: UA-2026-08-31-012621-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245864
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття на вул.Шевченка від буд.№23 до буд.27 в с.Шубків, Рівн...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття на вул.Шевченка від буд.№23 до буд.27 в с.Шубків, Рівненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-012622-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245863
Білокриницька сільська рада ЄДРПОУ: 04387125ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-08-31-012615-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245862
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування- ID: UA-2026-08-31-012618-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245858
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-012617-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245857
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система для селективної серцевої абляції- ID: UA-2026-08-31-012610-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245856
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 37 днів (до 08.10.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012612-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245855
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Модульний автоматичний вимикач- ID: UA-2026-08-31-012609-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245854
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння- ID: UA-2026-08-31-012608-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245853
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №27 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42353228ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція (Цукор буряковий, кристалічний, білий, п...×-
ДК 021-2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція (Цукор буряковий, кристалічний, білий, першої категорії, ДСТУ 4623)
- ID: UA-2026-08-31-012607-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245852
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ГЕНЕРАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 41220556ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-