-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ); Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ОСР); Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012619-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
650 346.49
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
35
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d9213f962d28426c95a7b41cd59ba313
Внутрішній номер закупівлі:
30245866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012619-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650 346.49 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:09 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:13
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴433 564.33 Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ)
- Лот №2 ₴173 425.73 Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ОСР)
- Лот №3 ₴43 356.43 Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ)