-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ); Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ОСР); Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ))
Оголошено тендер
780 415.80
UAH
Номер:
c604c23b59f541f5abf7804f9b653156
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015088-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
780 415.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бронежилети модульні (Лот 1 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ТЕЦ); Лот 2 – Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НР ОСР); Лот 3 - Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 4, комплектність: 1-5) (НЯ ТЕЦ))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Дата опублікування:
31.08.2026 19:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бронежилет модульний
×
-
УКТ ЗЕД:
6211439000 --- інші
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума780 415.80 UAH