• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги зі страхування

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

248 746.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
58
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9ea86afa078a42419295584b57a20f34
Внутрішній номер закупівлі: 30245858
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012618-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МИКОЛАЇВПАСТРАНС"
Контактна особа: Оксана Островська +380507680483 mykolaivpastrans@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 248 746.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:09 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:51

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴184 781.50 Лот 1 - послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
  • Лот №2 ₴63 965.00 Лот 2 - послуги зі страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю пасажирів під час перевезення автомобільним транспортом, та за шкоду, заподіяну багажу при перевезенні автомобільним транспортом (перевезення на міських автобусних маршрутах та нерегулярні автобусні міські і міжміські перевезення).