-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система для селективної серцевої абляції
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012610-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 37 днів (до 08.10.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 37 днів (до 08.10.26 10:00)
16 612 100.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
37
дн
07
год
58
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e5b5476b66fb4c99ba7d7dcfabe2d773
Внутрішній номер закупівлі:
30245856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012610-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 612 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:08 - 05.10.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:08 - 08.10.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:08 - 05.10.2026 00:00
Аукціон:
з 09.10.2026 15:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 612 100.00 Система для селективної серцевої абляції (Код за ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків, код за НК 031:2024: Z12050703- Поліграфічні системи для електрофізіологічних досліджень, код за НК 024:2023: 43424- Робоча станція для електрофізіологічного дослідження серця)