-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перекидач контейнерів гідравлічний, Інспекційний конвеєр, Конвеєр для відводу браку- ID: UA-2026-08-31-009547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242808
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» ЄДРПОУ: 30401456ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обстеження комп'ютерного, офісного та побутового обладнання- ID: UA-2026-08-31-009544-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242807
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві ЄДРПОУ: 42098368ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ШПРИЦИ ТА СИСТЕМИ ДЛЯ ІНФУЗІЙ, 9 (дев'ять) найменувань- ID: UA-2026-08-31-009471-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242805
ДК 021:2015: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:34330000-9 – Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургоні...×-
Код за ДК 021:2015:34330000-9 – Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобілів)
- ID: UA-2026-08-31-009525-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242804
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління з побутовими відходами (м.Кам'янське)- ID: UA-2026-08-31-009521-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242799
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали для установки з очищення питної води для потреб цивільного населення в...×-
Витратні матеріали для установки з очищення питної води для потреб цивільного населення в умовах воєнного стану
- ID: UA-2026-08-31-009531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242798
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ: 05410576ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду по капітальному ремонту об"єкта: "Капітальний ремо...×-
Здійснення технічного нагляду по капітальному ремонту об"єкта: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Малинівська в с.Обарів Рівненського району"
- ID: UA-2026-08-31-009537-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242797
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумба, стіл, шафа- ID: UA-2026-08-31-009529-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242796
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 д...×-
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
- ID: UA-2026-08-31-009524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242794
Заклад загальної середньої освіти "Бірківський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області ЄДРПОУ: 23017084ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2026-08-31-009516-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242793
СЛОВЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343398ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 - Зернові культури та картопля (Зерно пшениці, зерно ячменю)- ID: UA-2026-08-31-009517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242792
Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Коропської селищної ради ЄДРПОУ: 41414420ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2026-08-31-009512-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242785
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини для сільськогосподарської техніки згідно технічного завдання- ID: UA-2026-08-31-009502-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242783
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар для полів і кортів- ID: UA-2026-08-31-009503-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242782
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 65110000-7 – Розподіл води (Послуги з централізованого водопостачання) (...×-
код ДК 021:2015 – 65110000-7 – Розподіл води (Послуги з централізованого водопостачання) (м. Зборів)
- ID: UA-2026-08-31-009509-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242779
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -